hairfashion.info
Website veltīta ziņas par matu vienmēr modes


Hairfashion.info : Gads ir mainījies, tāpēc ir labi, lai uzzinātu visas jaunās matu tendences 2015 ar frizieru, iegriezumiem un frizūras, kas modē nākamajos mēnešos, strikti dalot ar dažādām vēlmēm, ka katra sieviete var būt, īsi mati, gari vai vidēja , kustēties, cirtaini vai Super gluda. Būs ziņas gan frizieru, gan krāsas un, arī par veidu frizūras, lai pierādītu, pie dzīves ikdienas vai īpašos gadījumos. Ja kāds viņš baidījās, ka īsi mati varētu iet modes 2015, teiksim, ka der pilnīgi kluss! Izcirtņi boyish, ir par dažām sezonām tagad, nav paredzēts pazust, protams, vairāk un vairāk sieviešu izvēlēsies vilkt tos arī no viļņa slavenības, kas izvēlas ķiveres super īss, varbūt ar saišķi asimetrisku laumiņa oriģināls izlīdzināšanas ad hoc uz īsu Inspiration punk rock... Pat vintage stils būs savu telpu un būs īss gabali un Super gluda, ar saišķi vilnis uz pieres. Visi šie frizūra, tie nevar būt veidoti ar reālu savākti, tiks pastiprināta ar matu aksesuāri, galvassegu galvas un dārgakmeņi galvenokārt. Attiecībā uz izcirtņi nozīmē neapstrīdams karalis 2015 būs ilgi Bob. Gari mati, jo 2015, tas nozīmē dažus pusi pasākumus. Just izdarīt izvēli starp gluda, Super gluda, vai pārvieto, vēlams dabiski, un jūs kritums joprojām stāv. Kas nozīmē, ka abas tendences tiks ievērotas, protams. Attiecībā uz vienmērīgu mēs joprojām redzam bārkstis simetrisks, vai saišķi lielgabarīta un mērogots kā vidējiem samazinājumiem, attiecībā uz pārvietots, tā vietā, efekts būs pludmales viļņi, kas ir visvairāk dabas iespējams, iespējams, uzlabota ar sekām, shatush kā krāsas maiņu vai Splashlight. Pavasara vasara 2015 matu stilists ir izstrādājusi jauna veida blondu toņos, kas izsauc elpu svaiguma un attiecas uz visiem frizūras. Pirmā blondīne izmēģināt ir ļoti karsts blondīne uz saknēm, ka, tā kā viņi nolaisties pa matiem, tas kļūst ļoti skaidrs, gandrīz platīna.

Gossip & News
20 Jan 20
l oreal majirel 2020

L'Oreal Professionnel per il 2020 cambia tutto di MAJIREL tranne la sua iconica formula

majirel

MAJIREL: il nuovo PACK che rispetta l'ambiente

Il rinnovo del PACK è stato studiato per migliorare i livelli di eco sostenibilità: le scatole di cartone e i tubi di alluminio sono RICICLABILI, mentre il tappo del tubo è realizzato in plastica riciclata al 100%.

L oreal

MAJIREL è un prodotto che assicura:

- PROTEZIONE DEL CAPELLO grazie al potere della ceramide INCELL® e degli attivi dello IONENE G®

- POTERE COLORANTE grazie al TRUE-TO-TONE-COLOR®

20 Jan 20
Ross Charles International Hairstylist

The Royal Soul collection was formed from an interpretation of classic, sophisticated looks that had an innovative and contemporary edge. The collection embodies high end hair that can be altered and moulded to maintain that creative flair and expression of personality. The looks are regal and capture the essence of modern princes from around the globe. Influenced by diverse global cultures, the collection represents divergent styles.

Ph: Ross Charles
Stylist: Ross Charles

hair-collections

20 Jan 20
Sam Bell International Hairstylist

Find put the latest hair collection, called “Timeless ”, made by “ Sam Bell HAIR AT 58” international hairstylist from AO.

Ph: Tony Le Britton
Make-up: Roseanna Velin
Stylist: Joey Bevan

hair-collections

20 Jan 20
Xaro Ferri Sanchís Interrnational Hairstylist

This collection was inspired by the intense colours of seawater, where greenish and mauve blue colours are predominant

Ph: Julian Gabaldon
Make-up: Karla Rillo
Stylist: Xaro Ferri Estilistas

hair-collections

20 Jan 20
Rainbow Room International Art Team

Find put the latest hair collection, called “Ruby”, made by “Rainbow Room International Art Team” international hairstylist from UK.

Ph: Chris Bulezuik
Make-up: Claire Evans
Stylist: Clare Frith

hair-collections

Encyclopedic hair website


Frizieri rūpēties par veselību matiem skaistumkopšanas un estētiskās salonos, ar stila frizūras modes-matu fotogrāfijas un pārdošanu matu kopšanas līdzekļi.

Saistītās tēmas

Frizieri ' leksikons

Hairfashion.info, frizieri, mati, veselība, skaistumkopšanas salons, matu modes fotogrāfijas, frizūras, estētika, pārdošana, baldness Care, Hairfashion.info, matu kritums, krāsošana, sunstrokes, balayages, meches, shatush, deja-vu, Hairfashion.info, frizieru žurnāli, jauni frizieri, Jaunākās hairdressernews, estētiskais žurnāls, studija, Griffe, Trend, Queen, you, Hairfashion.info, cabeleireros, Prince, matu stiliem, toni & Guy, ah alternatīva, Remixes, lh La horquilla, vidaaesthetics, tocado, Hairfashion.info, hombre, tophairstylist, ziņas ar beautybazar, jaunumi, ihf, matu sapņi, lnenail, stils, salons, Hairfashion.info, matu, hairworld, bqmagazine, bqtrends, kosmētika Krievija, matu! s, Modern, intercoiffure, beautybazar, Hairfashion.info, Cube smart, Cube 3 Fashion tikai, Cube foto modes matu, matu, matu, Matu laikraksti, modes tendences, labākais frizieri, jaunumi parādīt frizieri, Hairfashion.info, periodiski frizieri, matu jaunumi, frizieris adrešu saraksti, frizieris žurnāli, Journal frizūras, žurnālu frizūras, žurnālu foto diskontu, darba meklēšana frizieri, matu izcirtņi, Hairfashion.info, frizieru noieta, Tenkas tenkas Magazine, modes tendences Magazine, matu Magazine, grāmatu grāmatas, modes žurnāls, modes žurnāli, frizieri, estētika, Hairfashion.info, skaistums, oficiālā mājas lapa, jaunums à, matu

X

privacy
["03:52:24","Questo debug si vede solo navigando dall IP 78.134.74.14 (ufficio)","str sql: SELECT * FROM DOMINI WHERE NOME = 'Hairfashion.info' limit 0,1","categoriaImpostataDa: record da DB","Categoria - magazine - impostata da: record da DB","linkEntraImpostatoDa: record DB","File da includere: \/home\/cercooff\/public_html\/pagineBianche\/datiTraduzioni\/categorie\/MAGAZINE\/lv.php","Valori di default impostate da - \/home\/cercooff\/public_html\/pagineBianche\/datiTraduzioni\/categorie\/MAGAZINE\/lv.php","Valori impostati da - \/home\/cercooff\/public_html\/pagineBianche\/datiTraduzioni\/urls\/hairfashion.info\/lv.php","stringa sql di selezione: SELECT NOME FROM `DOMINI` GROUP by NOME ORDER BY NOME","Categoria - magazine - impostata da: record da DB"]